מיטות זוגיות

חידוש מיטות זוגיות בחדר שינה

לעתים, כשאתם חושבים שהגיע הזמן לרכוש מיטות זוגיות חדשות לחדש השינה, ייתכן ומדובר רק בחידושן: רכישת אמצעים נקודתיים שגורמים למיטות להיות חדשות כבעבר, ללא צורך לרכוש מיטה שלמה שוב פעם. החיסכון הוא של אלפי שקלים, לא פחות, ולכן מומלץ מאד לשקול חידוש ולא רכישת מיטה חדשה קומפלט מהמסד ועד הטפחות. במקרים נדירים, בהם הבעלים מעוניין להתחדש במיטה יותר מעוצבת, הוא יקנה בסיס חדש לשם כך, אך למי שברשותו בסיס המיטה המעוצב אין צורך לעשות כן – גם על מנת לא לפגוע בעיצוב וגם על מנת לחסוך כסף לדברים החשובים: להתקנים שהתבלו, אשר אותם יהיה צורך להחליף.
 
   מיטות זוגיותמיטות זוגיות מעוצבות
 
חידוש המזרון
 
על פי רוב, מדובר יהיה בחידוש המזרון. הוא עשה את שלו, צבר בלאי ומתחיל לסכן את הגב שלכם. ברוב המקרים, אנשים שסבורים כי הגיעה העת לחדש את המיטה יעשו זאת לאחר שחשו כי המזרון כבר לא כמו פעם, והוא מהווה סכנה לגבם ולכתפיים שלהם, מה שבאמת נכון, ואז צריך להחליף את המזרון כמה שיותר מהר. במקרה כזה, יש להתייחס להחלפה כקריטית, לו היה זה מזרונכם הראשון: לגשת לחנות, למדוד כמה שיותר מזרונים ולהחליט מה מתאים. חשוב לעשות זאת בהתייעצות עם הבעל או האשה, כלומר שניכם צריכים להשתתף בבחירה ולא לסמוך על רעכם ולגלות שהמזרון כלל לא התאים לכם מבחינה אורטופדית.
 
החלפת בסיס מיטה למזרון
 
ישנו גם המקרה ההפוך: המזרון נמצא במצב מצוין אך בסיס המיטה נשרט, נחבל, לא יציב וזקוק לחילוף. ניתן להזמין נגר מטעם חנות המיטות שיבחן זאת ויבדוק אפשרות לתקן זאת בעלות סמלית, אך מי שמעוניין להשקיע בעיצוב מחודש של חדרו יעדיף לרכוש בסיס מיטה חדש. זה גם עדיף מביצוע הדבקות עדינות שכלל לא בטוח שיפתרו את בעיית היציבות.
 
שדרוג המיטה
 
לעתים – חידוש הוא פשוט שדרוג: התקנת ארגז מצעים חדש מתחת למיטה, התקנת מדפי אחסון הממוקמים מתחת למיטה או על קרש העלייה אליה, וכד'. ניתן לברר בחנות מיטות זוגיות בחדר שינה מהם אמצעי החידוש והשדרוג הרלוונטיים למיטה שלכם.
 
צרו עמנו קשר בנושא חידוש מיטות זוגיות בחדר שינה, ובררו מהן האפשרויות שלכם למימוש שירות זה!