טיפים לרכישת מזרון

כולנו מבלים כשליש מחיינו בשינה על מזרונים, בחירה נכונה של מזרון חיונית מאוד למנוחה טובה ורצופה. מיטות מתכווננות עם מזרון טוב משפיע על בריאות גופנו ומצב רוחנו כאשר אנו מתעוררים מן השינה. מזרן טוב יכול להיות ההבדל בין התחלת יום נינוח ונפלא לבין יום עצבני וכואב.

מזרון איכותי

ריכזנו עבורכם מספר טיפים לקניית המזרון המתאים ביותר עבורכם:

  1.  איזה מזרן כדאי לבחור? בחירת מזרן משתנה בין אדם לאדם על פי גיל, משקל, גובה, תנוחת שינה, בעיות וכאבים ועוד. על כן היוועצו ביועצי המכירות שלנו על מנת שיוכלו להתאים את המזרן עבורכם.
  2. איך לוודא שהמזרון נוח לי? מומלץ מאוד לנסות כמה סוגי מזרונים בטרם מחליטים על המזרון הנוח ביותר עבורכם. למרות זאת משכיבה על מזרנים שונים בחנויות מזרנים למשך זמן קצוב אינה מעידה על נוחות המזרן והתאמתו אליכם כאשר הוא יהיה אצלכם בחדר השינה. מזרן הינו מוצר אשר מתרגלים אליו על הזמן ולכן כדאי לרכוש מזרן על פי נתוני גופכם או על פי ניסיון של שנים על סוג המזרן.
  3. מזרנים עם שכבות פילוטופ – שכבת הפילוטופ הינה תוספת פינוק ונוחות למזרן, ניתן לשלב בה חומרים שונים כגון: לטקס ו/או ויסקו ג'ל אשר מעצימים את איכות השינה. בנוסף שכבת הפילוטופ מגביהה את המזרון לתחושת עליונות ולאוהבים לישון בגובה.
  4. אחריות – וודא שהמזרנים הינם בעלי אחריות ממושכת, מזרן טוב צריך להיות עם אחריות של כ-10 שנים, אל תתפתו למזרנים בעלי אחריות ל-15 או 20 שנה ולאחר מכן לא תקבלו שירות אליו, קל להבטיח אך קשה לקיים. אורך חיים של מזרן טוב הינו 12 שנה, אנו הישראלים נוהגים להחליף מזרן כל 7-8 שנים. כמובן אל תקנו מזרנים עם אחריות פחותה מ-10 שנים המעידה על איכות החומרים. וודאו שאתם מקבלים את תעודת האחריות על כך.
  5. חשוב שהמזרן יגובה במסגרת היקפית מפולימר קשיח או מסגרת פלדה שתבטיח שהמזרן לא יקרוס ויאבד את צורתו.
  6. באקלים החם של ישראל חשוב לבחור מזרן שמרכיביו העיקריים הם כותנה ולא בדים שונים הגורמים להזעה במהלך השינה ולהיווצרות בקטריות. כל המזרנים שלנו עטופים בבד רך וקטיפתי 100% כותנה.
  7.  וודא שהמוצר מיוצר במפעל עם ניסיון וטכנולוגיות מתקדמות ומשתמש בחומרים איכותיים בלבד בעלי תו תקן ישראלי ובפיקוח רמת איכות קפדני. וודא שהמוצר אינו מיובא מהמזרח הרחוק או מיוצר באזורים מעבר לגבולות מדינת ישראל אשר איכות החומרים מוטלת בספק.אנו דוגלים בייצור "כחול-לבן" ומייצרים בעצמנו את כל המוצרים במפעל בארץ.
  8. תקציב המזרן – גם אם אתם יודעים שאתם מחפשים מזרן לשנה או שנתיים אל תתפשרו, בחרו מה שיהיה טוב ואיכותי לגוף שלכם, את הנזק שעלול להיווצר גם בתקופת זמן קצרה אין להחזיר ולתקן. אל תתפשרו באיכות המזרן והשקיעו את המירב שאתם יכולים להוציא לקניית המזרן. בקשו מזרן עם כמה שיותר חומרים איכותיים כגון: לטקס וויסקו אלסטי אשר משולבים בכמות גדולה מה שיקל עליכם במשך השינה.